קבוצת דלויה גרופ שואפת להרחיב השפעתה הרבה מעבר למגזר העסקי ומחוץ לשורת הרווח. זאת תוך חתירה בלתי פוסקת לגעת באוכלוסיות שונות ולתת סיוע לעובדים ובעלי עסקים בדרום הארץ בכלל ובבאר שבע בפרט.

החברה מציגה עשייה ענפה של מעורבות חברתית הנוגעת לכל תחומי החיים ומאפיינת את פעילותה במגוון אפיקים. כוחה הפיננסי של דלויה גרופ, ביחד עם יציבותה ופעילותה הרחבה, מהווים קרקע פוריה לשילוב אוכלוסיות ומתן הזדמנות לעובדים מכל המגזרים והגוונים בחברה הישראלית. בין השאר על ידי נטילת יוזמה ולקיחת חלק בפרויקטים חברתיים באזור באר שבע והנגב.

מדובר בתפיסה הטמונה עמוק ב-DNA של החברה למן הקמתה והיורדת ישירות מבעלי החברה עד לאחרון העובדים. המעורבות החברתית הפכה את קבוצת דלויה גרופ לשחקן חשוב בפעילות הציבורית באזור הדרום כאשר העשייה באה לידי ביטוי בנושאים שונים כגון:

    buy Tastylia online cheap, cheap Antabuse

  1. תמיכה במוסדות חינוך אקדמיים ושילוב סטודנטים מצטיינים בתפקידים שונים בחברה.
  2. חלוקת מלגות לסטודנטים בדרום הארץ הזקוקים לסיוע בשכר הלימוד ובכלכלה.
  3. קליטת עובדים מאוכלוסיות שונות וסיוע ברכישת מקצוע.
  4. עבודה מול רשות בתי הסוהר וקליטת אסירים לעבודות בשכר הוגן.
  5. קידום פרויקטים חברתיים לחיזוק דרום הארץ והשארת תושבים בדרום.
  6. נטילת חלק בפרויקטים בעלי משמעות ציבורית כמו לדוגמה משכן אומניות הבמה בבאר שבע, מכללת סמי שמעון, עיר הבה"דים בנגב ועוד.
  7. שיתוף פעולה עם גורמים ממשלתיים בקידום אינטרסים ציבוריים בדרום הארץ וחיזוק הפריפריה.
  8. הטמעת עבודה בסטנדרטים סביבתיים מחמירים ושמירה על ניקיונו של המרחב הציבורי מתוך תפיסה ירוקה.

דוגמאות אלה הן כמובן רק מעט המחזיק את המרובה. המעורבות החברתית והקהילתית של קבוצת דלויה גרופ חשובה לנו לא פחות מעשייה עסקית. אנו שמחים שניתנה לנו ההזדמנות להגשים זאת במסגרת פעילות החברה על ענפיה השונים.