אודות קבוצת דלויה

קבוצת דלויה מאגדת תחתיה מספר חברות המרכיבות ביחד מעטפת מקצועית יוצאת דופן של פתרונות משלימים לענף הבנייה. בלב הקבוצה עומדת חברת דלויה מרכז הבנייה אשר הוקמה בשנת 1978 על ידי יוסף ומישל דלויה כחברה יזמית המתמחה בתכנון והקמה של מבני תעשייה, מפעלים ובנייני ציבור. חברת דלויה מרכז הבנייה צברה שם ומוניטין בענף והפכה עם השנים לאחת החברות המובילות בישראל בתחומה ומהחברות הגדולות, הוותיקות והאמינות בארץ.

על מנת להרחיב את מניפת השירות ללקוח ומתוך מטרה לרכז במקום אחד את כל שירותי הבנייה עד לגמר, החברה הקימה במרוצת השנים חברות בנות. חברות מקצועיות בתחומן אשר גם עובדות ביחד עמה בשיתוף פעולה וגם עומדות בפני עצמן כיחידות עצמאיות לחלוטין. קבוצת דלויה מתפקדת כחברת אם אשר מייצרת סינרגיה בין חברות הקבוצה תוך מענה מבחינת חוסן כלכלי, יכולות ניהול ותמיכה מקצועית.

כיום הקבוצה מורכבת מ:

 

קבוצת דלויה הוקמה כחברה משפחתית ולמרות צמיחתה מקפידה לשמור על צביונה זה. לקוחותינו מקבלים את השירות הטוב ביותר, בגובה העיניים ובזמינות מרבית. ההון האנושי המצוין שלנו עומד לרשותכם בכל נקודה בחברה ומייסדיה ובעליה מעורבים אישית בפרויקטים.

הקבוצה שואפת להיות שחקן משמעותי בענפי הבנייה והעיצוב ומשקיעה רבות בעשייה חברתית כמו שילוב עובדים מכל האוכלוסיות בחברה, מתן מלגות לסטודנטים, סיוע לאסירים משוחררים, עבודה עם בני נוער בבתי ספר, הקמת מבני ציבור לקהילה, שילוב עולים חדשים בחטיבות החברה, תמיכה באוכלוסיות שונות בדרום ועוד.

תודות לכ-40 שנות ניסיון בענף הבנייה, ובזכות מתן מענה לאין ספור לקוחות בפרויקטים מורכבים וגדולים, קבוצת דלויה מהווה כיום את אחת החברות המובילות בתחומה, בדרום הארץ בפרט ובישראל בכלל.