דלויה תעשיות אלומיניום היא חברה אשר נוסדה בשנת 1994 כחלק מחטיבות הייצור המשלימות של חברת דלויה מרכז הבנייה. כיום המפעל הוא יחידה עצמאית לחלוטין בקבוצת דלויה הפועל כמפעל אלומיניום לשירותי גמר לפרויקטים המבוצעים הן בקבוצת דלויה, הן על ידי חברות הבנייה הגדולות בישראל והן מול מפעלים באופן ישיר. המפעל הינו בעל תו תקן ישראלי 16246 ועובד עם כל יצרני האלומיניום המובילים לרבות אקסטל, אלובין וקליל.

לדלויה תעשיות אלומיניום מפעל חדשני ומתקדם שהוקם על ידי מומחי אלומיניום מהשורה הראשונה בישראל. זאת מתוך מטרה להוביל את התעשייה ולעמוד בחזית הטכנולוגית בענף. במפעל מחלקת הנדסה וביצוע אשר מועסקים בה בעלי מקצוע עם ניסיון של עשרות שנים בביצוע עבודות אלומיניום לבנייה במגזרים הפרטי, העסקי והציבורי.

דלויה תעשיות אלומיניום מספקת פתרונות אלומיניום לפרויקטים בפריסה ארצית רחבה ובמפעל עשרות עובדים המגיעים מכל קשת המגזרים בחברה הישראלית וביניהם מהנדסים, עובדי קווי ייצור, מתכננים, אנשי שירות לקוחות, אנשי לוגיסטיקה ועוד. במפעל מחלקת אבטחת איכות העוקבת אחר כל תהליכי הייצור החל מהשלבים הראשונים ועד לשינוע ללקוח.

בין השירותים הניתנים במפעל דלויה תעשיות אלומיניום ניתן למנות קירות מסך, חלונות, דלתות, מערכות שלמות ועוד. במפעל מכונות מהמתקדמות בעולם ויותר מ-10 עמדות עצמאיות מצוידות היטב.

HP, אינטל, עיר הבה"דים, אוניברסיטת בן גוריון בנגב, תל השומר, חברות קבלניות למגורים, טבע, מחלבת טרה.

פרטים ליצירת קשר

כתובת: הפועלים 23, עמק שרה, באר-שבע
טלפון: 08-6273793
מייל: alum@delouya.co.il
פקס: 08-6273793